Tipy na Vánoční dárky od Indivy

Breathe Facebook Cover

Pokud jste se letos rozhodli obdarovat originálním dárkem z mé tvorby, mám pro Vás několik zaručených tipů.

 

Šaty ALEX 

Tyhle šaty jsou evergreenem v mé tvorbě. Jednoduchý a minimalistický design umožní nepřeberné množství kombinací. Mé zákaznice a já je obvykle nosíme v létě jen tak. Na jaře a na podzim k punčochám. S oblibou pod ně také podvlékáme legíny a nebo je různě vrstvíme se saky, svetříky nebo kardigany. 

 

1245DSC_5987 copy3_FotorDSC_6528 copyDSC_8803 copy

Alex se těší velké oblibě u těhotných žen, protože jsou tzv. rostoucí. Díky elasticitě materiálu se přizpůsobí růstu bříška. Často mi píšete, že jste je nosily celé těhotenství a i nyní mají své místo ve Vašem šatníku. 

V midi verzi jsou na každodenní nošení. Dlouhé ALEX pak využijete na kterýkoliv večírek, ples nebo svatbu. Dokonce je mám i svatební!

 

Šaty BOHO

Šaty pro pohodářky. Pro ženy, které obvykle třeba ani sukně nenosí. Extrémně pohodlné a přitom ženské. Nabízím dvě délky. Délka po kolena COMFY je oblíbená na denní nošení či do práce. V maxi délce je rády nosíte a vrstvíte zejména v chladnějších měsících. Pro tyhle šaty neexistuje věkový limit. Pokud se necícíte na přetahovací dekolt, ušiju Vám menší. Volit můžete různé délky rukávů. 

I tyhle šaty milují ženy v očekávání. Jsou natolik univerzální, praktické a pohodlné, že v nich nejen setrváte celých 9 měsíců požehnaného stavu, ale také v nich po porodu budete v pohodlí a umožní Vám kojit kdykoliv a kdekoliv bez složitostí. 

Tyhle šaty mají skoro léčivé účinky a dokáží zlepšit náladu o 75%. Pokud ráno vstanete s tím, že "zase nemáte co na sebe a přijdete si tlustá, nateklá, neforemná... ", tyhle šaty Vás vyvedou z údolí chmur.  Netlačí, netáhnou, obejmou Vás mnoha metry látky a pohladí bolavou duši. 

DSC_5669 copyDSC_6417 copy191412_1

Ty správné šaty na velikost Vaší milované a na její výšku můžete objednat do 17/12 včetně s garancí doručení do Vánoc. I přes svátky a po nich budou naše stroje v pohotovosti pro případné úpravy. Pokud máte obavu, že se netrefíte do vkusu nebo do barvy, nezoufejte. Zakupte raději dárkový poukaz a darujte šaty dle vlastního výběru. 

Mějte krásný adventní čas!