Nepropásněte jedinečnou šanci ulovit si kousek z mé dílny za zvýhodněnou cenu!

Šaty Venuše - výběr barev

Božské letní šaty, které nebudete chtít sundat.

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
1 650 Kč
Kategorie: MODELY

Dlouhé šaty z viskózového úpletu na mnoho příležitostí. Jsou pohodlné, díky materiálu. Skvěle se udržují, drží sytost a dají se krásně kombinovat. V létě je také vynosí maminky v očekávání a po porodu se v nich bude pohodlně kojit. 

Šaty na prsa s dlouhou sukní s drobnými sklady na předním díle schovají bříško, boky a přitom lehounce kopírují siluetu. Ve středu šatů díky řasení vznikají sklady opticky prodlužující siluetu. Topík je dvojitý, vzadu zajištěn gumičkou a vázáním za krk. Nemusíte se bát, že by sklouzl:).

Topík se jemně řasí tkanicemi. Ty lze zavazovat za krk nebo uvázat mašli a hodit do výstřihu. Vzniknou tak klasické šaty na prsa. 

Pokud Vám vyhovuje spíše jiná barvička, ráda zhotovím v barevnici úpletů, které mám skladem.