Do konce karantény poštovné při objednávce nad 1000Kč ZDARMA!

Rostoucí Boho šaty krémové

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku (> 5 ks) Na objednávku (> 5 ks) Na objednávku (> 5 ks) Na objednávku (> 5 ks) Na objednávku (> 5 ks) Na objednávku (> 5 ks) Na objednávku (> 5 ks) Zvolte variantu
2 100 Kč
Kategorie: DÁMSKÉ
Podle využitelnosti: vhodné pro těhotné, vhodné na kojení
Typy postav: tvar " jablko", tvar " přesýpací hodiny ", tvar " trojuhelník", tvar " obrácený trojuhelník", tvar " obdelník"

 

Šaty BOHO své jméno nesou právem. Jsou zkrátka božské. S oblibou říkám, že jsou to "tepláky v sukni". Jsou extrémně pohodlné. Variabilní top můžete nosit s hlubokým výstřihem typu "voda" ( pro cudnější ženy zmenšuji na přání ). Tento výstřih zároveň umožní kojení. A protože je látka elastická a výstřih dostatečné otevřený, pohodlně jej přetáhnete přes ramena ve stylu Carmen. Tak získáte sexy elegantní look.

Pas je také variabilní. Regulujete si jej stáhnutím samy. Stejně tak jeho umístění. Někdo raději přesně do pasu, aby se top více podkasal. Někdo raději na boky. Díky tomuto prvku do šatů pohodlně zabalíte i těhotenské bříško. 

Sukně je střižena rovně. Umožňuje dostatečnou délku kroku a zároveň od boku dolů krásně splývá. Je opatřena praktickými kapsami.

Šaty BOHO vynosíte celoročně. Lze je různě vrstvit, podvlékat. 

Šatičky nejsou obtažené, pouze volně kopírují ženské proporce. Pokud chcete maskovat bříško, zadeček, stehna, nohy, paže - tyhle šaty jsou Váš kamarád. Zároveň vždy vypadají elegantně a étericky. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. 

Díky střihu mají větší velikostní rozptyl. Míry uváděné v tabulce jsou míry obvodů těla. Pokud máte něco mezi, pohodlně se do šatů vejdete. 

materiál_ikona 95% viskóza, 5% bavlna