Reklamace a vrácení zboží

Reklamace zboží lze ze zákona v průběhu 24 měsíců od nákupu. V případě reklamace vytýkáte zboží vady a požadujete jejich odstranění nebo náhradu. V takovém případě si vytiskněte reklamační list a společně s výrobkem zašlete na adresu naší provozovny. Pokud nám o reklamaci dáte vědět předem, můžeme pro Vás zajistit bezplatné a velmi snadné vrácení Zásilkovnou.

 

Pokud jste zboží obdrželi před chvílí a nevyhovuje Vám velikost, barva, styl, pak využijte vrácení zboží. To je možné do 14dní od jeho obdržení a bez údání důvodu. V takovém případě postačí, když si vytisknete formulář pro vrácení zboží a přiložíte jej do balíčku. Ten pak zašlete na adresu naší provozovny. V takovém případě Vám nevzniká nárok na úhradu poštovného spojeného s návratem zboží. 

Vracet ze zákona nelze zboží ušité na míru. V takovém případě využijte reklamaci. Není důvod k obavám. Vše bude vyřízeno k maximální spokojenosti obou stran.

 

Adresa pro vrácení či reklamaci je: Lenka Mrázová - Indiva, Roháčova 639, 39002 Tábor. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení